E FUNDIT/ I riu hidhet nga ballkoni i pallatit dhe ndërron jetë, zbulohet arsyeja (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Pavarësia” të qytetit të Vlorës.

30-vjeçari Mario G. i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i ballkonit në pallatin ku jetonte.

Mësohet se i riu e ka ndërmarrë aktin e dëndë të vetëflijmit në kushtet e depresionit. Pak kohë më parë ai kishte humbur edhe bashkëshorten.\