E FUNDIT/ Shkup, vetura përfundon në parlament

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sonte në bulevardin para parlamentit dhe si rezultat një makinë ka përfunduar edhe në oborin e parlamentit, transmeton Zhurnal.mk                    Burime nga tereni theksojnë se nuk ka të lënduar ndërkohë që në makinë ka pasur disa të rinjë të cilët kanë humbur kontrollin ndërkohë që policia po bën hetimet në vendngjarje.

Loading...