E “kalli” Kosovën, Rita arrin në Brit Awards (Foto)

 

Tashmë ka filluar evenimenti më i madh i Britanisë së Madhe “Brit Awards”.

Në mesin e artistëve më të mëdhenj, pa dyshim është edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shkruan Indeksonline.

Tashmë Rita Ora ka arritur në tapetin e kuq, dhe duket thjesht si një zambak i bardhë.

Me një fustan me fustan të bardhë me fije dhe flokë dredha të mbledhura, ajo duket thjeshtë e mahnitshme.

Ndryshe, përkujtojmë se bukuroshja shqiptare do përformojë sonte në këtë event me disa këngë./Indeksonline./