E rëndë: Pesë të vdekur në një aksident në Suharekë, tre nga ta fëmijë

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në magjistralen Suharekë – Duhël, në fshatin Biraçë të Suharekës.

Lajmin e ka bërë të ditur për “Indeksonline”, Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha.

Ai ka thënë se në aksident kanë vdekur dy të rritur dhe tre fëmijë.

Vdekjet janë konfirmuar nga emergjenca.

Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet BMW dhe një autobus.

Loading...