Elefanti i heq bikinin modeles, shikoni videon

Një elefant kërkon me doemos ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Jugut.

Videoja u publikua në instagram nga vetë modelja Francia James.
Modelja tha se feçka e elefantit i ngjasonte me dorën e madhe të një burri bashkangjiti dhe një thithëse të fuqishme.

Në një moment elefanti ia arrin t’ia heqë bikinin.