Elvana, “e nxehtë” në fotot e fundit

Këngëtarja Elvana Gjata pas lansimit të këngës së fundit “Tavolina e mërzisë” nuk po ndalet se postuar fotografi të reja

Kështu këngëtarja, e cila ka pasur një sukses tepër të madh me këngën e fundit, ka postuar sonte një foto në rrjetet sociale.

Në këto foto Elvana është paraqitur me një veshje serioze të bardhë.

Në foto ajo shihet se nuk ka vënë fare jelek dhe kështu e ekspozon edhe gjoksin, derisa një kapelë në kokë i ka shumë hije asaj.

E komentet për këto foto kanë qenë të shumta nga 1.2 milionë followersat e saj.

Ndryshe kënga e saj e fundit “Tavolina e mërzisë” është klikuar më shumë se 3 milionë për më pak se një javë.