Enca, vendim të papritur për bashkëpunimin me Noizyn… ‘çmendet’ rrjeti

Dy prej këngëtarëve më të njohur të shoëbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bow down’, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube.

Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn.

Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.

Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën ‘Ata nuk e din’, e cila ishtë një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.

Image

Image