Engjëllusha feston ditëlindjen, ja sa vite mbush (Foto)

Engjëllusha Salihu është vajza e Shyhrete Behlulit, e cila përveç pamjes ka trashëguar edhe profesionin e së ëmës.

Ajo sot feston ditëlindjen, transmeton Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet Engji përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë në formë dhe e buzëqeshur.

“Jam unë vajza që ka ditëlindjen” ka shkruar Engjëllusha në këtë postim të saj.

Ndryshe, ajo ka mbushur përplot 25 vite jetë./Indeksonline/

Loading...