Fansat befasojnë Xhensilën, emocionohet këngëtarja

Po shijon muajt e parë të të qenit nënë.

Lindja e vajzës ishte njëherësh arsyeja përse Xhensila është shkëputur paksa nga aktivitetet në muzikë, shkruan lajmi.net.

Në një koncert që Ardian Bujupi ka mbajtur sonte, këndoi edhe duetin që ka me Xhensilën, në këtë rast fansat të gjithë njëzëri brohoritën emrin e Xhensilës.

Pasi pranoi videon, këngëtarja u emocionua jashtë mase dhe shkroi “Sa shume qe me mungoni edhe mua… ju dua shume🙏❤
@ardianbujupi Faleminderit🙏👑”.

Kujtojmë që projekti “Çika çika” ka marrë mbi 43 milionë klikime në kanalin YouTube.

Loading...