Fejohet Gina Rodriguez

Gina Rodriguez dhe i dashuri i saj Joe LoCicero janë fejuar. 34-vjeçarja ka bërë me dije lajmin të martën për “Us Weekly”.

“Unë kam një njeri shumë special në jetën time. Jam fejuar. Ju jeni të parët që jua tregova”, ka thënë ajo. Gina dhe Joe janë takuar gjatë vitit 2016.