Tuesday, April 23, 2019

Ja emrat e 5 femrave më të pasura në Shqipëri!

Këto që do t’ju tregojmë më poshtë janë me të vërtetë të suksesshme dhe sipërmarrëse të zonjat të cilat sipas një klasifikimi të bërë...

Motra e madhe është femra më e rëndësishme e jetës suaj dhe ne ju sjellim arsyet pse ajo është kaq e veçantë

Ajo është absolutisht shoqja juaj më e mirë.Mund të keni edhe gr*indje të vogla por gjithmonë do të jetë mbrojtësja juaj më e madhe....

Shkoi ti bënte vetullat tatuazh, 42 vjeçarja përfundon me katër vetulla! (FOTO)

Një 42-vjeçare që kishte vetulla të holla u gëzua shumë kur vajza i bëri dhuratë një trajtim që kushtonte 250 dollarë.Jami Ledbetter mendoi se...

Unë jam k**vë, po ti çfarë je?!

Nga Erjona RusiS’kam për ta harruar herën e parë që e dëgjova këtë fjalë nga aq afër, më tingëlloi pisët mu tek veshët e...

Shtatë mësuese nga e njëjta shkollë, shtatzënë në të njëjtën kohë

Shtatë nga 15 mësueset në shkollën fillore “Oak Street” në Goddard Kansas të SHBA-së presin foshnje në të njejtën kohë.“Isha shumë e emocionuar sepse...

Shqiptarja Habibe Duraki kandidate në listën rajonale për Brukselin!

"E angazhuar për ju dhe me ju! "Pas zgjedhjeve komunale të tetorit 2018, ku me ndihmen dhe mbështetjën tuaj arrita të kem rezultatin më...

FOLLOW US

15,022FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
15,168NdjekësitNdjek

PARTIES

Mësojeni fëmijën të mos përdorë pelena brenda 3 ditëve

Mosha 2 deri në 4 vjeç parashihet të jetë koha kur të vegjlit tuaj fillojnë të kontrollojnë jashtëqitjen dhe urinimin. Sipas pediatrëve, kjo është një...

Zhdukni poret e hapura njëherë e përgjithmonë, me këta përbërës natyral

Poret janë hapje të vogla në lëkurë që e lejojnë atë të marrë frymë. Ato janë pothuajse të pamundur për t’u parë me sy të...

Vera më e shtrenjtë në botë, ky është çmimi “marramendës” i pijes

E emëruar si “vera e mbretërve”, pija alkoolike ka dalë në shitje për 40 mijë dollarë për një shishe. Pija, që vjen nga një prodhues...

Keni vrarë mëndjen pse stilolapsat kanë një vrimë të vogël në fund? Zbulojeni

Keni vrarë mëndjen pse stilolapsat kanë një vrimë të vogël në fund? ZbulojeniTë gjithë ne kemi ose kemi pasur një stilolaps BIC dhe...

Zbulohet shkaktari se pse foshnjat po lindin me koka të vogla

Sipas një hulumtimi, gratë shtatzëna që janë të ekspozuara ndaj niveleve të rrezikshme të ajrit të ndotur, mund të lindin foshnje me koka të...

Mësoni si t’i hiqni njollat e djersës nga dysheku

Një dyshek luan një rol të rëndësishëm në jetën tonë, duke na mbajtur neve të shëndetshme. Por njerëzit zakonisht nuk dinë ta pastrojnë atë...

Femrat më të bukura shqiptare

LATEST ARTICLES

Gjakovë: Gratë rrahen mes vete

Një grua ka marrë lëndime të lehta trupore në një incident që ka ndodhur dje në qytetin e Gjakovës.Sipas njoftimit të policisë viktima dhe...

Çfarë ndodh në të vërtetë kur i mbani telefonat ndezur në avion?

Ju ka ndodhur ndonjëherë të pyesni veten përse sa herë që hipni në avion, ndihmësit gjatë fluturimit ju kërkojnë menjëherë telefonin ose t’i vendosni...

Vajza e Gjyste Vulajt provokon me imazhet, ja çfarë bën…

Familjarisht janë tejet të përfolur, ndërkaq Rosana me të ëmën ka një ngjashmëri marramendëse, shkruan Kosovarja. Imazhet e saj në rrjetet sociale marrin shumë komente...

Luana veshë vellon, çfarë ka të re?

Luana Vjollca aktualisht po shijon suksesin e këngës së saj të re solo “Vetëm ty”. Kjo këngë ishte shoqëruar me një videoklip shumë të veçantë...

Blero hap mëngjesin më fotografin më të bukur

Në shumicën e rasteve njerëzit publik mund të jenë ndikues për njerëzit të cilët përcjellin në çdo hapë jetën e tyre, shkruan Kosovarja. Prandaj për...

Do ju befason reperja me linjat e trupit pak javë pas lindjes

Është ndër reperët më të pëlqyera aktualisht në botë. Cardi B është shumë e angazhuar rreth projekteve të reja, por në asnjë moment nuk lë...

MOST RECENT

Mësojeni fëmijën të mos përdorë pelena brenda 3 ditëve

Mosha 2 deri në 4 vjeç parashihet të jetë koha kur të vegjlit tuaj fillojnë të kontrollojnë jashtëqitjen dhe urinimin. Sipas pediatrëve, kjo është një...

Kështu mund t’i shëroni ethet e brendshme

Ethet e brendshme, janë shenja të vogla të bardha që bëhen brenda gojës tuaj, por shpesh ju shkaktojnë probleme kur hani ushqim dhe kur...

Zhdukni poret e hapura njëherë e përgjithmonë, me këta përbërës natyral

Poret janë hapje të vogla në lëkurë që e lejojnë atë të marrë frymë. Ato janë pothuajse të pamundur për t’u parë me sy të...

Largoni urgjentisht këto objekte nga shtëpia, janë kancerogjene

Me shumë gjasë, orenditë të renditura më poshtë i kemi të gjithë në shtëpi, por nuk jemi në dijeni se janë kancerogjene. Qirinjtë aromatikë dhe...

Britney Spears del nga klinika psikiatrike, shoqërohet nga i dashuri

Britney Spears është lëshuar nga klikika psikiatrike ku po qëndronte për disa ditë. Ylli televiz, Britney Spears është liruar nga klinika psitikatrike, aty ku po...

Siljanovska Davkova e kënaqur nga raundi i parë, do të kërkojë votat edhe të bojkotuesve edhe të së zhgënjyerve nga pushteti

Kandidatja presidenciale e VMRO-DPMNE-së Gordana Siljanovska Davkova është e kënaqur me rezultatin e raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale. Ajo mendon se ky është...