Tuesday, April 23, 2019

Ja emrat e 5 femrave më të pasura në Shqipëri!

Këto që do t’ju tregojmë më poshtë janë me të vërtetë të suksesshme dhe sipërmarrëse të zonjat të cilat sipas një klasifikimi të bërë...

Motra e madhe është femra më e rëndësishme e jetës suaj dhe ne ju sjellim arsyet pse ajo është kaq e veçantë

Ajo është absolutisht shoqja juaj më e mirë.Mund të keni edhe gr*indje të vogla por gjithmonë do të jetë mbrojtësja juaj më e madhe....

Shkoi ti bënte vetullat tatuazh, 42 vjeçarja përfundon me katër vetulla! (FOTO)

Një 42-vjeçare që kishte vetulla të holla u gëzua shumë kur vajza i bëri dhuratë një trajtim që kushtonte 250 dollarë.Jami Ledbetter mendoi se...

Unë jam k**vë, po ti çfarë je?!

Nga Erjona RusiS’kam për ta harruar herën e parë që e dëgjova këtë fjalë nga aq afër, më tingëlloi pisët mu tek veshët e...

Shtatë mësuese nga e njëjta shkollë, shtatzënë në të njëjtën kohë

Shtatë nga 15 mësueset në shkollën fillore “Oak Street” në Goddard Kansas të SHBA-së presin foshnje në të njejtën kohë.“Isha shumë e emocionuar sepse...

Shqiptarja Habibe Duraki kandidate në listën rajonale për Brukselin!

"E angazhuar për ju dhe me ju! "Pas zgjedhjeve komunale të tetorit 2018, ku me ndihmen dhe mbështetjën tuaj arrita të kem rezultatin më...

FOLLOW US

15,022FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
15,168NdjekësitNdjek

PARTIES

Mësojeni fëmijën të mos përdorë pelena brenda 3 ditëve

Mosha 2 deri në 4 vjeç parashihet të jetë koha kur të vegjlit tuaj fillojnë të kontrollojnë jashtëqitjen dhe urinimin. Sipas pediatrëve, kjo është një...

Zhdukni poret e hapura njëherë e përgjithmonë, me këta përbërës natyral

Poret janë hapje të vogla në lëkurë që e lejojnë atë të marrë frymë. Ato janë pothuajse të pamundur për t’u parë me sy të...

Vera më e shtrenjtë në botë, ky është çmimi “marramendës” i pijes

E emëruar si “vera e mbretërve”, pija alkoolike ka dalë në shitje për 40 mijë dollarë për një shishe. Pija, që vjen nga një prodhues...

Keni vrarë mëndjen pse stilolapsat kanë një vrimë të vogël në fund? Zbulojeni

Keni vrarë mëndjen pse stilolapsat kanë një vrimë të vogël në fund? ZbulojeniTë gjithë ne kemi ose kemi pasur një stilolaps BIC dhe...

Zbulohet shkaktari se pse foshnjat po lindin me koka të vogla

Sipas një hulumtimi, gratë shtatzëna që janë të ekspozuara ndaj niveleve të rrezikshme të ajrit të ndotur, mund të lindin foshnje me koka të...

Mësoni si t’i hiqni njollat e djersës nga dysheku

Një dyshek luan një rol të rëndësishëm në jetën tonë, duke na mbajtur neve të shëndetshme. Por njerëzit zakonisht nuk dinë ta pastrojnë atë...

Femrat më të bukura shqiptare

LATEST ARTICLES

Shpikje intelegjente ne Librazhd. Banori nderton hidrocentral per shtepine e tij. Mahniten te gjith

Shpikje intelegjente në një fshat të Librazhdit. Banori ndërton një minihidrocentral për nevojat e tij. Rasti i pazakontë, dhe që vlen të përshëndetet, ka...

Ministri i Kosovës, Pacolli u tregoi shqiptarëve të RMV-së për kë të votojnë në rrethin e dytë

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli ka vlerësuar lartë procesin zgjedhor të 21-prillit të 2019-s në Republikën e Maqedonisë së Veriut...

Rrethi i dytë në duart e shqiptarëve, Talat Xhaferi president i ardhshëm?

Fati i zgjedhjeve presidenciale dhe arritja e cenzusit është në duar të shqiptarëve. Analistet Todor Pendarov dhe Qashif Bakiu janë të ndarë në mendime...

Bën ndërhyrje për të fryrë buzët, 29-vjeçarja zgjohet e shpërfytyruar (Foto)

Për shumë vajza të reja është bërë trend që të bëjnë ndërhyrje të ndryshme për të rimodeluar fytyrën apo trupin e tyre. Por nuk...

Notre-Dame/ Pas mallkimit, ‘pendohet’ Serbia, jep një milion euro

Qeveria e Serbisë gjatë ditës së sotme tregoi se do të dërgoi një milion euro për ri-ndërtimin e katedrales Notre Dame.Gazetat proqeveritare në Serbi...

Mediumet greke: Shqiptarët rol vendimtar në zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

Ndonëse pa shumë jehonë, mediumet greke i kanë pasqyruar zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut. Disa të përditshme të shtypit helen i kanë kushtuar...

MOST RECENT

Mësojeni fëmijën të mos përdorë pelena brenda 3 ditëve

Mosha 2 deri në 4 vjeç parashihet të jetë koha kur të vegjlit tuaj fillojnë të kontrollojnë jashtëqitjen dhe urinimin. Sipas pediatrëve, kjo është një...

Kështu mund t’i shëroni ethet e brendshme

Ethet e brendshme, janë shenja të vogla të bardha që bëhen brenda gojës tuaj, por shpesh ju shkaktojnë probleme kur hani ushqim dhe kur...

Zhdukni poret e hapura njëherë e përgjithmonë, me këta përbërës natyral

Poret janë hapje të vogla në lëkurë që e lejojnë atë të marrë frymë. Ato janë pothuajse të pamundur për t’u parë me sy të...

Largoni urgjentisht këto objekte nga shtëpia, janë kancerogjene

Me shumë gjasë, orenditë të renditura më poshtë i kemi të gjithë në shtëpi, por nuk jemi në dijeni se janë kancerogjene. Qirinjtë aromatikë dhe...

Britney Spears del nga klinika psikiatrike, shoqërohet nga i dashuri

Britney Spears është lëshuar nga klikika psikiatrike ku po qëndronte për disa ditë. Ylli televiz, Britney Spears është liruar nga klinika psitikatrike, aty ku po...

Siljanovska Davkova e kënaqur nga raundi i parë, do të kërkojë votat edhe të bojkotuesve edhe të së zhgënjyerve nga pushteti

Kandidatja presidenciale e VMRO-DPMNE-së Gordana Siljanovska Davkova është e kënaqur me rezultatin e raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale. Ajo mendon se ky është...