Saturday, August 24, 2019

Çfarë të veshësh në punë kur jashtë është 40 gradë, por në zyrë është akull

Jashtë mund të skuqësh një vezë në trotuar, por brenda të duhen edhe tri shtresa për veshjen, sepse po punon duke u dridhur në...

“Unë e shkreta!” Pse po vuan Marina Vjollca? (FOTO)

Ditët e fundit, moderatorja Marina Vjollca ka qenë në qendër të mediave, për shkak të emisionit të ri që thuhet se do të nis...

Dua Lipa kujton rrënjët, publikon hartën e Ilirisë

Dua Lipa gjithmonë ka folur me krenari për origjinën e saj shqiptare. Pavarësisht se jeton në Britani dhe po zhvillon karrierën e saj si...

Kajli Xhener çmend ndjekësit me fotot e fundit

 21 vjeçarja miliardere dhe pjesë e familjes Kardashijan/Xhener. Në postimin e fundit në Instagram ka tërbuar ndjekësit e sa me fotot e fundit.Në setin...

Tuna pozon me bikini në pishinë, vë sërish në pah linjat e theksuara të trupit

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në bregdetin turk.Së bashku me burrin e saj, Patrisin, dhe...

Ja emrat e 5 femrave më të pasura në Shqipëri!

Këto që do t’ju tregojmë më poshtë janë me të vërtetë të suksesshme dhe sipërmarrëse të zonjat të cilat sipas një klasifikimi të bërë...

FOLLOW US

16,546FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
16,183NdjekësitNdjek

PARTIES

5 Gjëra Që Miliarderët E Vetë-Ndërtuar Bëjnë Para Orës 9 Në Mëngjes

Nëse ndonjëherë keni pyetur veten se cila është e fshehta e suksesit, mund të gjeni udhëzim duke i shikuar disa nga praktikat që njerëzit...

Vrasësja e parë seriale në histori, martohej për t’i vrarë burrat!

 Belle Gunness është vrasësja e parë seriale në histori. Ajo emigroi nga Norvegjia drejt Amerikës në vitin 1881 dhe u vendos në Chicago, duke...

21 milionë shikime, i riu teston peshkaqenin nëse ndjen erën e gjakut

Ish-inxhinieri i NASA-s, ndërsa sot Jutuber i njohur me 7,8 milion parapagues, kishte vendosur që kjo të jetë java e peshkaqenëve, i cili testoi...

Elefanti i heq bikinin modeles, shikoni videon

Një elefant kërkon me doemos ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Jugut.Videoja u publikua në...

La sportin për modën, njihuni me serben që ka ‘pushtuar’ rrjetin

Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjanovic do merrte një rrjedhë tjetër...

Femrat tregojnë, se si i duan meshkujt në shtrat

 Në forumin “Reddit”, mijëra femra kanë treguar se çfarë duan që meshkujt të bëjnë më shumë në shtrat.Një numër i madh i tyre kanë...

Femrat më të bukura shqiptare

LATEST ARTICLES

Kina presion SHBA: Tërhiq sanksionet mbi ushtrinë ose do përballesh me pasojat

Pekini ka kërcënuar se Uashingtoni do të përballet me pasojat nëse nuk tërheq sanksionet e fundit të vendosura kundër Kinës lidhur me bashkëpunimin ushtarak...

Thaçi shpreson ta takojë Presidentin amerikan dhe ta pyes për ndarjen e vendit

Presidenti i vendit Hashim Thaçi shpreson se do të takojë në Uashington presidentin amerikan Donald Trump për të diskutuar ndarjen e vendit.Komentet i bëri...

Deputeti shqiptar pëson aksident rrugor (FOTO)

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla ka pësuar një aksident rrugor këtë të premte gjatë rrugës për të shkuar drejt Shkodrës.Lajmin e ka bërë...

Sulejman Osmani nga burgu i Shutkës, ja çfarë më ka ndodhur!

Letra orgjinale e dërguar në Pa Censurë nga i dënuari në rastin e Kumanovës Sulejman Osmani 07.09.2018Dit e premte nga ora 4 masdite me kafshoi...

Rasti i vdekjes së lehonës dhe foshnjës, dënohet anesteziologu me 4 vite burg

21 Shtator 2018 / 21:44Në Gjykatën Themelore të Velesit, sot janë dhënë aktgjykimet për mjekët e spitalit të Gjevgjelisë, të cilët ishin akuzuar...

Kurto Dudush i LSDM flet për natën e tmerrshme të 27 prillit: Ja kush më dërgoi njerëz nga pas?

Kryetari i Komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush, i cili ishte i pranishëm në Kuvend gjatë kohës së sulmit vitin e kaluar, në dëshminë...

MOST RECENT

Plot shishe xhami bien nga kamioni në autostradën për në Shkup – s’ka dëme

Disa gajbe me plot shishe xhami kanë rënë më herët nga një kamion.Rasti ka ndodh në dalje të autostradës për Shkup, në Bibaj të...

Tjetër aksident i rëndë: Në Prizren përfshihen 4 vetura, lëndohen 5 persona

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në Prizren në orët e vona, ku janë përfshirë 4 vetura, raporton Gazeta Express.Në fotografitë nga vendi i ngjarjes...

Pylli tropikal i Amazonës po digjet, lexoni çfarë do të thotë kjo për mjedisin

Mushkëria e planetit, pylli tropikal i Amazonës po digjet me një rritëm tepër të lartë. Sipas autoriteteve, vetëm që nga e enjtja e kaluar...

Familja nga Shkupi tash e 7 muaj kërkon birin e saj, Arben Asllani

7 Muaj Pritje 7 Muaj Ankth Familjar 7 Muaj Durim 7 Muaj Padrejtsi nga të gjitha instuticionet 7 Muaj Standarte të dy fishta 7...

Fshati Gajre i Tetovës me dy ministra në qeverinë e Zaevit

Fshati Gajre i Tetovës me dy ministra në qeverinëAlsat mëson se Ibrahim Dehari do të jetë ministër i ri për investime të huaja. Dehari...

“Ta shpëtojmë Kodrën e Diellit”, kërkojnë asfaltimin e rrugës në tersi, thirrje autoriteteve të asfaltojnë edhe

Rruga Tetovë-Kodra e Diellit, punimet e së cilës filluan në muajin maj, tashmë në kilometrin e fundit punimet janë ndërprerë. Nga iniciativa “Ta shpëtojmë...