Tuesday, June 25, 2019

Ja emrat e 5 femrave më të pasura në Shqipëri!

Këto që do t’ju tregojmë më poshtë janë me të vërtetë të suksesshme dhe sipërmarrëse të zonjat të cilat sipas një klasifikimi të bërë...

Motra e madhe është femra më e rëndësishme e jetës suaj dhe ne ju sjellim arsyet pse ajo është kaq e veçantë

Ajo është absolutisht shoqja juaj më e mirë.Mund të keni edhe gr*indje të vogla por gjithmonë do të jetë mbrojtësja juaj më e madhe....

Shkoi ti bënte vetullat tatuazh, 42 vjeçarja përfundon me katër vetulla! (FOTO)

Një 42-vjeçare që kishte vetulla të holla u gëzua shumë kur vajza i bëri dhuratë një trajtim që kushtonte 250 dollarë.Jami Ledbetter mendoi se...

Unë jam k**vë, po ti çfarë je?!

Nga Erjona RusiS’kam për ta harruar herën e parë që e dëgjova këtë fjalë nga aq afër, më tingëlloi pisët mu tek veshët e...

Shtatë mësuese nga e njëjta shkollë, shtatzënë në të njëjtën kohë

Shtatë nga 15 mësueset në shkollën fillore “Oak Street” në Goddard Kansas të SHBA-së presin foshnje në të njejtën kohë.“Isha shumë e emocionuar sepse...

Shqiptarja Habibe Duraki kandidate në listën rajonale për Brukselin!

"E angazhuar për ju dhe me ju! "Pas zgjedhjeve komunale të tetorit 2018, ku me ndihmen dhe mbështetjën tuaj arrita të kem rezultatin më...

FOLLOW US

15,893FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
16,241NdjekësitNdjek

PARTIES

Lagjet më të pasura në Amerikë (Foto)

Lagjja më e pasur në Amerikë është e mbyllur, lejohen vetëm banorët që jetojnë aty.Quhet Fisher Island, dhe është një ishull pranë brigjeve të...

Ja disa nga tatuazhet më të bukur të bërë në qafë

Tatuazhet e bëra në qafë kanë shumë sukses sot, megjithëse ideja për të duruar gjilpërën rreth qafës nuk iu pëlqen shumë njerëzve. Një tatuazh...

Pas Prishtinës, Shkupi është më i liri në Ballkan

Kostot e jetesës në Tiranë janë rritur në 2019-n në raport me vendet e tjera të rajonit. Jetesa në Tiranë tashmë është po aq...

Katër pyetjet që rekomandohet t’ia bëni fëmijës tuaj çdo ditë

Sipas hulumtimeve të reja, të rriturit i kanë vetëm 12.5 minuta në ditë në dispozicion për të folur me fëmijët.Rreth 8.5 minuta të kësaj...

Pse nuk duhen mbajtur vezët në derën e frigoriferit

Nëse blini një frigorifer të ri ju do të keni një pajisje të vogël e cila shërben për mbajtjen e vezëve. Së fundmi, ekspertët...

A e dini se ngjyrat shërojnë shumë sëmundje të trupit dhe shpirtit

Ngjyrat fuqishëm ndikojnë në shpirtin tonë dhe me të pajtohen edhe shumica e shkencëtarëve dhe psikologëve.Pos që janë burim i pashtershëm inspirimi dhe kreativiteti...

Femrat më të bukura shqiptare

LATEST ARTICLES

OSMANI TË HËNËN DO TA PADITË ASH-në

Zëvendëskryeministri Bujar Osmani do të ngrejë pa*di penale kundër Aleancës për Shqiptarët për shpifje dhe rr*ënim të integritetit. Ai tha se afati prej 24...

Kër*cënon Trumpi: Në rast luf*te Irani zhduket

Presidenti amerikan Donald Trump e paralajmëroi Iranin se në rast lu*fte, do të përballet me zhdukjen. Duke folur për NBC shefi i Shtëpisë së...

Labi i del në ndihmë Harunit të vogël: Jam këtu për ty e qindra moshatarë tu

Harun Brahimi që akoma nuk i ka mbushur 1 vit, është diagnostifikuar me një sëmundje trajtimi i së cilës nuk mund të mbulohet nga...

Blerim Reka: Riv*rasja e Almirit, riv*rasje e “shoqërisë për të gjithë”

Profesori universitar dhe ish-kandidati për president Blerim Reka ka reaguar ashpër lidhur me vendimin skandaloz për Boban Iliç i cili është personi që shtypi...

Kaq mjek janë larguar nga Maqedonia!

Vendet e zhvilluara në Evropë i marrin të gatshëm kuadrot në sferën e shëndetësisë. Kjo sepse Maqedonia prodhon mjekë, por nuk di ti mbajë...

HOXHA: Kush tradhëton duhet të mby*tet me gurë në publik!

Një tjetër deklaratë e hoxhës Shefqet Krasniqi që po komentohet shumë në rrjetet sociale është ku hoxha thotë:“Nëse në islam një i/e martuar tradhton...

MOST RECENT

Shkencëtarët mahniten nga ajo që gjejnë në thellësi të detit

Rreth 160 kilometra larg Luizianës dhe Alabamas, shkencëtarët kanë kapur një kallamar gjigant në thellësitë e deteve amerikane.Surpriza erdhi pas 120 orë regjistrim nën thellësinë...

Të famshmet shqiptare që zgjodhën partnerë jo shqiptarë

Thonë se dashuria nuk njeh moshë, ngjyrë e aq më pak etni!Kur të godet të godet dhe ti i nënshtrohesh bukurisë së paarsyeshmërisë së...

“Gylsereni” konfirmon: Jam e lumtur, së shpejti do të martohem

Tashmë më nuk po e fshehin lidhje e tyre romantike, ku dyshja duken më të lumtur se kurrë në jetë.Bëhet fjalë për Nurgul Yesilcay,...

Lagjet më të pasura në Amerikë (Foto)

Lagjja më e pasur në Amerikë është e mbyllur, lejohen vetëm banorët që jetojnë aty.Quhet Fisher Island, dhe është një ishull pranë brigjeve të...

“Xhamadani vija-vija”, ja si e dogjën kuqezinjtë në dasmën e Hysajt

Elseid Hysaj ka djegur shaminë e beqarit, duke zhvilluar një dasmë madhështore në Kalanë e Rozafës. Aty kanë qenë shumë të ftuar, rreth 400...

Vogëlushja në foto, sot repere e njohur shqiptare

A po e njihni vogëlushen në fotografi? Ajo është sot e njohur për publikun shqiptar madje është bërë nënë.Bëhet fjalë për Gjirën – artisten...