Fier, gjendet në kanal trupi i pajetë i 20-vjeçarit

Trupi i pajetë një 20-vjeçari është gjendur mbrëmjen e sotme në një kanal në aksin rrugor Fier-Ndërmënas.

Sipas policisë, rrethanat në të cilat është gjetur trupi i A.Xh., tregojnë se i riu ishte viktimë e një aksidenti automobilistik, pasi në vendndodhje ka mbetje nga mjeti që e ka goditur.

Policia po punon për identifikimin e  mjetit dhe drejtuesin e tij.