FOTO/ Ja ku po relaksohet Rita Ora

Rita Ora është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës.

Këngëtarja pas koncertit që mbajti në Hungari, ka udhëtuar drejt Kroacisë.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se para se të fillojë performancën, ajo ka ndaluar të relaksohet në plazh.

“Shumë e ngazëllyer të jem këtu! Uji është i bukur, mezi pres të performojë sonte!”, ka shkruar ajo mbi fotografitë që ndau me ndjekësit.Kujtojmë që në të njëjtën ditë kur Rita filloi turneun evropian, ajo ka lansuar edhe këngën me titull “Girls”, në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX. j.j