FOTO/ Rita Ora pozon me të brendshme dhe na tregon çfare bën në avion

Truk, paruke dhe zgjedhje e “look”-ut. Gjithçka në brendësi të avionit privat që e çoi në Milano. Rita Ora, e ftua e “Prada”-s për një sfilatë të javës së modës milaneze, ka dokumentuar vizitën e saj me një “stories” të detajuar në profilin e saj në Instagram, duke u shfaqur me një “look” dhe një fizik prej një topmodeleje të vërtetë.

Nga të brendshmet te “look”-u i zgjedhur për të marrë pjesë në sfilatë, këngëtarja me origjinë shqiptare, pasi mori pjesë në herët në “Brit Awards”, ka qenë protagoniste e “Milano Fashion Week”.

E nisur nga Londra, bukuroshja 27-vjeçare ka udhëtuar me avion për në Milano, nga ku është kthyer menjëherë në Britani pas eventit.

Dhe ka vendosur, duke parë kohën e pakët në dispozicion, të organizojë “outfit”-in e saj direkt nga avioni, duke treguar fizikun e saj seksi.

Pak ditë më parë, Rita ishte protagoniste në sheshin “Skënderbej” në Prishtinë, ku mori pjesë në 10-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës nga Serbia.

Ora, familja e së cilës e ka lënë Kosovën prej dekadash për arsye politike duke u zhvendosur në Londër në vitin 1991, kur ajo ishte vetëm 1 vjeçe, ishte ylli i koncertit të madh festiv në shesh.

Loading...