Foto të nxehta nga Dhurata Ahmetaj, çfarë po paralajmëron?

E kuruar deri në detajin e fundit, Dhurata me fotografitë e nxehta, me sa duket do të tregojë sekuenca nga xhirimet e videoklipit më të ri veror.

Thuajse pak e distancuar nga projektet muzikore, Dhurata prapë mbetet ndër më të preferuarat e publikut shqiptar.

E thjeshtësia e saj dhe paraqitjet unike, bën që edhe kësaj radhe Dhurata të marrë gjithë vemendjen pas publikimit të imazheve më të fundit në Instagram.

/Kosovarja/

Loading...