Foto të rralla të Tunës me fustan të bardh kur u martua me Rilindin, ja sa e lumtur ishte

Foto të rralla të Tunës me fustan të bardh kur u martua me Rilindin, ja sa e lumtur ishte

Këngëtarja nga Maqedonia u martua me Rilind Rekën duke organizuar një dasmë të madhe me shumë mysafirë të famshëm, përcjell ORAvip.

Tuna si çdo vajzë e re që ëndërron fustanin e nusërisë, zgjodhi më të mirin dhe realizoi fotografitë më të bukura që ende zgjojnë kureshjte të publikut.

Ishte ndër dasmat më të komentuara ku Tuna u shfaqte kaq e lumtur në krah të burrit të saj.