Fotolajm/ Shikoni si festoi Rita Ora kualifikimin e Kroacisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mbajtur një concert mbrëmjen e kaluar në Kroaci.

Fansat njëkohësisht dhe tifozë të Kroacisë kanë festuar bashkë me këngëtaren kualifikimin e Kroacisë në gjysmëfinale.

Rita jo vetëm i ka argëtuar fansat e saj po dhe iu është bashkuar për të festuar me ta. Krahas videove ajo shkruan : “Ne po festojmë sonte”…