FOTOT: Motra e futbollistit të njohur “turbullon” rrjetin, publikon pozat nudo në vaskë

Kristyna Schickova duket se e ka marrë seriozisht industrinë e modës.

E njohur edhe si motra më e madhe e qendërsulmuesit të Romës, Patrick Schik, po “çmend” rrjetet sociale.

Bukuroshja çeke ka postuar në “Instagram” disa foto provokuese dhe që nuk lënë asgjë për imagjinatë.

 


360grade.al