Gashi arrin një milion klikime me “Creep on Me”

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, ka publikuar projektin e tij “Creep on Me” kohë më parë.

“Creep on Me” u prit shumë mirë nga reperi shqiptar.

DJ Snake dhe French Montana janë bashkpuntorët e Gashit në këtë projekt që u prit shumë mirë.

Projekti tashmë ka arritur një milion klikime dhe Gashi është në rrugë të mirë për suksese të reja.

Gashi së shpejti do të publikojë edhe projekte të reja, një bashkëpunim me Ledri Vulën.

Sunny Hill Festival është ngjarja ku performoi Gashi kohë më parë dhe ndezi publikun shqiptar

© zëri.info