Gazeta Blic: Këto janë lidhjet e fshehta mes Zaevit dhe Ramushit

Ramush Haradinaj dhe Zoran Zaev kanë punë dhe lidhje të afërta mes vete. Ky është titulli i ballinës së gazetës serbe “Blic”, transmeton agjencia e lajmeve INA.

Kjo gazeta shkruan se kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj dhe Zoran Zaevi kanë një bashkëpunim të ngushtë, transmeton agjencia e lajmeve INA.

Në këtë shkrim gjithashtu theksohet se ata kanë krijuar fonde të zeza për ti paguar politikanët në Bruksel.