Gazetarja Lirodona Vejseli fiton çmimin për storien më të mirë hulumtuese

 

Gazetarja Lirodona Vejseli njera nder gazetaret me te mira shqiptare ne Maqedoni ka fituar çmimin <Nikolla Mladenov> për storien më të mirë hulumtuese! Liridona ndryshe eshte e njjohur edhe si gazetare qe ne punen e saj hulumtuese te palodhshme ka bere zbardhjen e shume fakteve dhe rasteve te ndryshme.

Ja qka shkruan ajo:

Sot mora çmimin <Nikolla Mladenov> për storien më të mirë hulumtuese!
Falemnderoj shumë MIM dhe të gjithë ju që më përkrahët të arrij deri këtu!
Kjo është një dëshmi se çdo ëndërr mund të jetohet, në qoftë se ka përkushtim maksimal!
Une ketë viti, kam shpallur betejë të hapur për investigim!Ju falemnderi

Loading...