Gjendet i vdekur një person në Tetovë

Një person ka ndëruar jetë tek Ura e Kazazëve në Tetovë para pak çastesh mëson portali Shqipmedia. Jozyrtarisht një taksist ka gjetur vdekjen natyrore gjatë orarit të punës. Policia ka dalë në vendngjarje dhe inspekton rastin