Gjeni dallimet në mes Vildane Zenelit dhe rrufesë (Foto)

 

Vildane Zeneli ka vazhduar me publikimin e fotografive nga seti, ku ka pozuar me bikini.

Modelja e famshme gjithmonë merr vëmendjen e fansave përmes imazheve që i poston në rrjetet sociale.

Vënia në plan të parë e figurës trupore bën që Vildania të tërheqë interesimin e mbi gjysmë milioni ndjekësve të saj në Instagram.