Home Eros Gjyste Vulaj i shfaq linjat trupore të një 20-vjeçareje
Gjyste Vulaj i shfaq linjat trupore të një 20-vjeçareje

Gjyste Vulaj i shfaq linjat trupore të një 20-vjeçareje

by Fadil
0 comment

Gjyste Vulajt duket se nuk po i ecin vitet. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund t’ia jap 41 vite jetë në shikim të parë, shkruan lajmi.net
Në foton e postuar në Instagram, këngëtarja ka treguar këmbët seksi dhe është shfaqur me shumë stil e ‘zhytur’ në markën Versace.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re mirëpo me mbrëmje muzikore këtë verë nuk ka qenë edhe aq keq.

You may also like

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com