Gjyste Vulaj ia publikon këto foto seksi të bijës

Gjyste Vulaj është emër shumë i dashur për publikun.

Ajo shquhet për format trupore bombastike të cilat ia kanë lakmi edhe shumë artiste të estradës.

Por, siç duket konkurrente për linja Gjyste ka edhe vajzën Rosanën e cila shfaqet tejet në formë dhe ekstravagante.

Është vetë këngëtarja Vulaj, e cila ia ka publikuar disa imazhe seksi të bijës ku vë në pah format trupore të kolme.

Këngëtarja Gjyste Vulaj është martuar e bërë nënë në moshë të re, andaj sot vajzën e ka si shoqe.

Ato më shumë duken si motra sesa si nënë e bijë.