Gjyste Vulaj merr propozim për lidhje s

Ajo është një prej femrave më seksi dhe këngëtareve më të talentuara në Shqipëri. Gjyste Vulaj ka vite që performon në skenë dhe guxon të paraqitet me veshje ekstravagante.

E gjitha kjo i ka sjellë vëmendje për vite më rradhë. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një propozim për lidhje serioze në Instagram, mesazh të cilin e ka bërë publik.

“Përshëndetje, si jeni? A jeni mirë? A jeni për lidhje serioze?”, i kishte shkruajtur një djalë.

Sic të gjithë e dinë, Gjyste është e martuar prej 26 vitesh me Sokolin, me të cilin gëzon dy fëmijë. Këtë fakt ia bëri të ditur edhe djalit që i propozoi në Instagram.