Gold Ag humb një person të dashur

Reperi Gold Ag është një ndër artistët më të suksesshëm shqiptar. Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore me të cilat prek tema nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net. Përmes rrjeteve sociale, Goldi vazhdimisht informon fansat për më të rejat rreth tij, ndërs

Reperi Gold Ag është një ndër artistët më të suksesshëm shqiptar.

Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore me të cilat prek tema nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, Goldi vazhdimisht informon fansat për më të rejat rreth tij, ndërsa së fundi ka njoftuar se humbi një të afërm.

“Buzëqeshja jote do të jetoj në syt e mi deri atëherë kur do ta shohin këtë botë. Fuqia e fjalës nuk është aq e madhe sa të shpreh me një përshkrim dashurinë dhe respektin për ty. Të patëm luan të asaj ane, nuk më bëre mirë vetëm mua por të gjithëve që ta trokitën derën. Por tani që nuk je në mesin tonë, ajo që do të kesh përherë nga unë është lutja drejt Zotit që ty të shpërblen me të mirat e tij në Xhenetin Firdeus. Zoti të mëshiroftë aga AVDI”, janë fjalët e reperit që ka lënë në Instagram.

Loading...