I fiksuar pas gjoksit të Encës, ja çfarë thotë reperi i njohur për këngëtaren

Reperi i njohur Fero është një prej personazheve më të komentuar e me të ndjekur nga publiku shqiptar. Ai ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Mirage”, ku Fero i është nënshtruar lojës me pyetje, ku duhet të zgjidhte mes dy VIP-ave shqiptarë.

Gjatë intervistës ai ës

“Të dyja i kanë të mira. S’po di çfarë të them. Edhe Çiljeta i ka të mira, po edhe Enca i ka shumë të mira”, është përgjigjur reperi.

Image

htë vënë përballë dy zgjedhjeve, për gjoksin më seksi mes Encës dhe Çiljetës. Teksa është menduar se cilën mes të dyja do të zgjidhte, Fero ka habitur me përgjigjen.

Loading...