I publikojnë FOTO intime ne rrjet, flet Alberie Hadërgjonaj

Pas imazhit intim që u publikua në rrjetet sociale, Albërie Hadërgjonaj, shfrytëzoi Instagramin për të thënë se fotografia ishte e montuar, njofton Klan Kosova.

Në Insta Story, këngëtarja postoi foton nën të cilën shkroi: “Fotoja është montazh. Ma vodhën pasëordin e Insta dhe kanë manipuluar”.

Në foto, Albëria shihej e veshur me të brendshme me ngjyrë të kuqe dhe në një pozicion mjaft intim.