Incidenti në transmetim live/ Kuksiani shpërthen në sharje për Edi Ramën

Të afërmit e protestuesve të arrestuar në Kukës shpërthyen në sharje dhe ofendime ndaj kryeministrit Edi Rama nw transmetim live nga Report Tv. Incidenti ndodhi kur gazetari Arsen Rusta i kërkoi një koment dy prej familjarwve tw tw arrestuarve për shtyrjen e gjykimit ditën e mërkurë.

Të intervistuarit fillimisht etiketuan kryeministrin si “legen”, më pas lëshuan ofendime të tjera ndaj tij. Video më poshtë:

Loading...