Instagramit ‘po i del flaka’, avokatja më e nxehtë shqiptare shfaqet tejet provokuese në të kuqe

E mori epitetin falë bukurisë që ka, shkruan GazetaBlic.Dhe Redona Koci që për publikun shqiptar qysh nga fillimi i famës është paraqitur në media me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, tashmë ka nisur ‘fazën e provokimeve’.
S’ka shumë kohë që e nisi e veshur tejet provokuese në të zeza, për ta vazhduar më pas edhe me shumë imazhe tjera ‘të nxehta’ duke i ndërruar të brendshme, nga e zeza në të bardha e tash së fundi në të kuqe.

redona_koci
Me sa duket, modelja e “Instagramit” i pëlqen me të madhe shpagetat pasi kjo e fundit ka publikuar tri fotografi teksa shihet duke ngrënë këtë lloj ushqimi.Ajo dje u ka treguar 119 mijë ndjekësve një fotografi ku shihet e ulur në shtrat teksa po mbante në gojë një pjesë të shpagetës.

redona_koci
“Ndoshta ajo është një vajzë spageti” – është përshkrimi që Koci i ka vënë fotografisë së publikuar të cilën e ka shoqëruar me një emotikonë mendimi.Kujtojmë që ka pak kohë që kur Redona Koci është bërë e njohur për publikun shqiptar, por fal linjave të përsosura trupore dhe po ashtu edhe bukurisë në përgjithësi, ajo ka marrë famë të konsiderueshme. / © GazetaBlic /

Loading...