Irina Shayk në top formë por e vetme

Irina Shayk ka shfaqur pamjen e saj fenomenale dhe këmbët e gjata të zjarrta në veshje të brendshme femrash në kuadër të kampanjës së Intimissimi.

Ajo lindi fëmijën e parë më pak se një vit më parë. Megjithatë, Irina Shayk provoi se nuk kishte asnjë problem që të kthehej në formë dhe të punonte, ndërsa ajo pozoi një stuhi për fushatën më të fundit të veshjeve të brendshme të Intimissimi.

Seks-bomba dukej shkëlqyeshëm me një veshje të shkrirë me dantella që po dilte mbi kornizën e saj të ngushtë dhe duke treguar këmbët e saj seksi./KosovaPress/

Loading...