Ja sa kushtoj veshja e Dua Lipës për shfaqjen e saj në “Sunny Hill” (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore,  Dua Lipa, e cila u shfaq në festivalin “Sunny Hill”,  i cili u mbajt në parkun “Gërmia” në Prishtinë, kishe një paraqitje fantastike dhe dukej mjaftë me stil.

Por  veshja e saj sipas “whattheywearin”, kushtoi 640 euro. Për pantollat e saj të zinj Lipa, shpenzoi 380 euro, kurse për bluzën 260 euro, shkruan “Epoka e re”