Ja si dukej Ramush Haradinaj në natën e martesës ?

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj është i martuar me prezantuesen Anita Muçaj – Haradinaj dhe janë një çift shumë i pëlqyer.

Ata janë të martuar para 13 vjetësh dhe kanë 3 fëmijë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi në të cilën shihet kryeministri Haradinaj në ditën e tij të dasmës.

Loading...