Ja si duket tani Hazalli nga “Fate të kryqëzuara” /FOTO

Edhe pse në rolin e serialit “Fate të kryqëzuara”, ajo shfaqet një vajzë grindavece dhe tekanjoze, do ndryshoni mendim kur të shihni fotot në jetën reale të “Hazallit”.

Aktorja, emri i vërtetë i së cilës është Alina Boz, në jetën reale është një person i shoqërueshëm dhe i dashur madje edhe me kafshët.

Por duket se kohët e fundit aktorja e njohur po ushtrohet rregullisht në palestër, duke arritur forma të mira trupore. Nuk dihet nëse e ka hobi, apo po përgatitet për ndonjë serial, por Hazall duket shumë seksi./Shigjeta.net