Jo vetëm Luana dhe Marina, mahnitëse edhe motra e tyre

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat më të komentuara të showbizit shqiptar, shkruan “Zëri.info”.

Dy moderatoret bukuroshe shqyhen për bukurinë e tyre por edhe për linjat trupore perfekte.

LEXO EDHE: Liberta Spahiu ja vë pikën, tregon bukurinë e trupit pa ndërhyrje!

Sot Marina na ka prezantuar edhe me motrën e tyre e cila quhet Lira e i cila është po aq e bukur sa Marina e Luana.

Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Ghetto Geasy , ndërsa Luana Vjollca përfilitet të jetë në lidhje me Krenar Cocaj. /ZËRI

Image

 

© zëri.info