Joana, ‘Missi’ shqiptar që po futet në botën e sportit

Joana Grabolli, duket se ka nisur një aventurë të re në botën e televizonit. Ndryshe nga sfilatat e modës, bukuroshja shpesh herë ka qenë e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv”. Ajo është shpallur “Miss World Albania” në vitin 2017-të. Në profilin e saj në “Instagram”, ajo duket kaq tërheqëse dhe në formë, ku merr komente dhe pëlqime nga 32 mijë ndjekësit që ka.