Ju kujtohet ‘’Të ka Lali shpirt’’ e Silva Gunbardhit? Kënga kap shifra rekord dhe renditet ndër më të dëgjuarat

Një bashkëpunim me Mandin dhe Dafin para 5 viteve dhe që në atë kohë kënga “Të ka lali shpirt e Silva Gunbardhit”, fitoi goxha popullaritet përsa i përket melodisë dhe teksit të saj “të goditur”.

Por mesa duket kjo këngë paska bërë namin në YouTube duke u renditur kështu si një nga këngët më të dëgjuara shqiptare të të gjitha kohërave.

Klipi në YouTube aktualisht ka plot 400 milionë shikime, një shifër kjo goxha e lartë po të marrim në konsiderat numrat e views që marrin klipet e këngëtarëve shqiptarë.

Komentet

komentet