Kante ka zgjedhur skuadrën për sezonin e ri

N’Golo Kante ka vendosur për të ardhmen e tij.

Mesfushori do të nënshkruajë rinovimin me Chelsean, përcjellë “Lajmi.net’.

“Le10Sport” shkruan që Kante ka refuzuar të gjitha opsionet tjera.

Ai është i lumtur te klubi londinez dhe është bindur të vazhdojë kontratën.

Lojtari kërkohej nga Barcelona, Manchester City dhe PSG.

Rezultate imazhesh për kante france world cup