Këngëtarja e njohur zbulon arsyet pse urren lidhjet

Për këngëtaren britanike Cheryl Cole viti i kaluar ishte mjaft i vështirë, pasi ajo u nda nga i dashuri i saj, Liam Payne, me të cilin ka djalin Bear.

Pas vetes ka dy divorce, por ende beson në dashuri, edhe pse duket se në të ardhmen nuk ka plane për hyrje në lidhje të reja, transmeton KP.

“I urrej ndarjet. Kjo është një nga arsyet pse urrej lidhjet. Asgjë nuk duket se ju bën të ndiheni aq keq sa një ndarje”, tha Cole për mediat britanike.

Djali i saj tani ka 22 muaj dhe Cole dhe Liam për shkak të tij po përpiqen të mbajnë një marrëdhënie miqësore. /Periskopi