Këngëtarja shqiptare konfirmon shtatzëninë dhe tregon gjininë e bebit

Prej disa kohësh përflitet për një shtatzëni të mundshme të këngëtares Adelina Tahiri. Vetë ajo nuk e ka konfirmuar këtë gjë deri ditën e sotme, ku me anë të një fotoje në instagram, ka zbuluar edhe gjininë e bebit.

“Është djalë”, shkruan Adelina, teksa e shoqëron me një ’emoji’ (ikonë) engjëlli.

Ajo u martua disa kohë më parë me biznesmenin nga Maqedonia, dhe duket se gjërat po i shkojnë më së miri.

Loading...