Kida dhe stili i saj unik! E veshur në të portokalltë dhe pranë pishinës, kaq tërheqëse shfaqet ajo

Kida po vazhdon të korrë suksese me secilin projekt që ajo po e sjellë, duke mbledhur edhe miliona klikime në YouTube, shkruan Kosovarja.

Ajo në rrjetin social Instagram numëron tashmë mbi 871 mijë ndjekës, duke dëshmuar edhe famën dhe adhuruesit e shumtë që ajo ka.

Sot Kida vjen me një foto-sesion të veçantë dhe tipik veror.

E veshur e tëra me ngjyrë të portokalltë dhe me flokë të drejtuara, Kida sjell pozat më joshëse në këto ditë vere. /Kosovarja/

Loading...