Kim flet për videon skandaloze

E kaluara e saj është e mbushur me histori skandaloze.

Në episodin e fundit të “Keep Up with Kardashians”, Kim Kardashian zbuloi se ajo eksperimentoi me drogë në të njëzetat.

Ylli 38-vjeçar pranoi se ishte në ekstazë të lartë kur u martua me producentin e muzikës Damon Thomas dhe xhiroi kasetën e saj seksuale me Ray J.

“U martova nën ekstazë për herë të parë. E bëra një herë nën ekstazë, u martova. E bëra përsëri, bëra një kasetë seksi “, tha ajo.

Kim tha se për këtë e dinë të gjithë, por deklarata e saj shkaktoi komente të fansave.

“Kim Kardashian pranon se ka përdorur drogë dhe ishte nën ndikim të madh të tyre derisa xhiroi kasetën duke bërë seks. Kjo është epike. Faleminderit që je transparente”, tha një komentues në Twitter.

Një tjetër fans shkroi se Kim është e famshme për këmbët e saj dhe marrjen ilegale të drogës. “Shumë e neveritshme”, shtoi ai.

Kim dhe Damon u divorcuan në vitin 2004, duke përmendur dallimet e papajtueshme. Por sipas dokumenteve të Daily Mail, Kardashian pësoi dhunë në familje nga Thomas.

Dokumentet e gjykatës pohuan se prodhuesi i muzikës së Hollywood-it kishte goditur Kim në fytyrë, e përplasi nëpër dhomë, duke e lënë të plagosur.

Në shkurt të vitit 2007, kaseta e seksit të Kardashian me Ray J doli në shesh, katër vjet pas xhirimit të saj.

Ndërsa po bisedonte me Oprah në 2012, Kim shpjegoi se ajo ishte ‘poshtëruar’.

“Unë jam e vetëdijshme për mënyrën si u bëra e njohur në botë. Ishte një mënyrë negative, andaj u ndjeva sikur duhet të punoja 10 herë më shumë për t’i bërë njerëzit të më shihnin si jam në botën reale,” pohoi ajo.