Kim Kardashian rrëfen për herë të parë: “Kur mora vesh se isha shtatzënë u tmerrova, unë nuk ngjaja si një prind”

Kim Kardashian ka folur pas shumë vitesh për shtatzëninë e saj të parë. Ajo ka tregar se ishte tmerruar kur kishte kuptuar se ishtë shtatëzënë me vajzën e saj North. Kim ka shpjeguar se nuk ndihej gati edhe pse ishte në një moshë madhore.

“Kurrë nuk je gati, këtë ja u them edhe miqëve të mi. Unë në të 30tat e Kanye po ashtu, edhe nëse s’do të ishim gati nuk kishim ç’të bënim tjetër. Kur mora vesh se isha shtatëzënë u tmerrov dhe mendova se jeta ime përfundoi aty. Unë nuk ngjaja aspak si një prind”.- ka thënë Kim.

Tashmë ajo është nënë e tre fëmijëve: North-it, Saint-it dhe Chicago-s./Blitz.al/