Kim Kardashian sjell stilin e ri që vë akoma më shumë në pah format e saj bombastike

Kim Kardashian ka treguar edhe një herë se sa e aftë është që të krijojë trende të reja.

Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” u shfaq  në super formë në paraqitjen e saj në “Jimmy Kimmel Live”  të hënën në Los Anxhelos.

E guximshme gjithmonë në zgjedhjet që bën, Kim përshëndeti fansat e saj jashtë studios me një veshje asimetrike me një shpatull që i tregonte muskujt e palestruar të barkut si dhe pantallonat ngjyrë kadifeje të ngushta pas trupit nxirrnin që në pah të pasmet e saj shpërthyese.

Stili i ri i saj është kthyer menjëherë viral në rrjetet sociale, ku meshkuj dhe femra nuk ndalen së admiruari format e saj bombastike.

Pritet që stili i ri i Kardashianpritet të kthehet në trend këtë verë.

Loading...