Kjo ështe aktorja e serialit “O sa mirë” e cila agjëron Ramazanin! (Foto)

Ajo u bë e njohur si aktore në serialin vendor “O sa mirë”, bëhet fjalë për Arta Nitaj e njohur si Xhesika.

Arta fillimisht ishte modele e më pas është fokusuar si aktore e këtij seriali e së fundi po e shohim edhe si moderatore e sportit në RTV Dukagjini. E ftuar pikërishtë në këtë televizioni por si mysafire e emisionit “PasDite” ajo nuk ka hezituar të tregoj shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe private.

Vajza me prejardhje nga Peja ka zbuluar se ajo po e agjëron muajin e Ramazanit madje tregoj se po e ndjen vetën shumë mirë dhe se nuk e ka aspak pro.blem, ajo ka treguar se është agjëruese e rregullt që disa vite.