Kjo vogëlushe në foto sot është deputete e njohur!

Bëhet fjalë për Blerta Deliun, e cila përvec aktiviteteve dhe angazhimeve partiake, del të jetë mjaft e kycur edhe në rrjete sociale ku publikon imazhe nga më të ndryshmet.

Imazhi i fundit, njëherit më i vecanti që Blerta ka publikuar ndonjëherë, shfaqë atë në periudhën e fëmijërisë së saj, teksa dukej tejet e këndshme.

Madje edhe përshkrimin që i bën fotos, është mjaft interesant.

/Kosovarja/